Parada Równości w Tomaszowie Lubelskim.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 07:50

Gość pisze:
> Nie kumam twego humoru.

Dlaczego dewianci, jak ty forumowy, są zawsze niekumaci?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 11:22

I ja też nie "kumam";-)
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 11:35

Gość pisze:
> I ja też nie "kumam";-)

Damian z Chicago? :)
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 12:34

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > I ja też nie "kumam";-)
>
> Damian z Chicago? :)

Każdy ma prawo zabrać głos w ważnej sprawie. Nieprawdaż francowaty?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 12:48

A kogo obchodzi forumowy co ty robisz z Damianem pod pierzyną? Tłoka nie pcha się w rurę wydechową i nikt mnie nie przekona , że jest inaczej.
Czy większość heteroseksualna się z tym jakoś obnosi? To po co ty się tak musisz chwalić i paradą i boa z piór?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 13:24

Gość pisze:
> A kogo obchodzi forumowy co ty robisz z Damianem pod pierzyną? Tłoka nie
> pcha się w rurę wydechową i nikt mnie nie przekona , że jest inaczej.
> Czy większość heteroseksualna się z tym jakoś obnosi? To po co ty się tak
> musisz chwalić i paradą i boa z piór?
Tylko dodam od siebie małą uwagę, że w tym wątku najbardziej produkujesz się ty łachmyto, pewnie w podświadomości masz ukryte potrzeby i popędy, które tobą sterują. Stąd Twoje tak wielkie jest zainteresowanie tym wątkiem.
Z Bangkoku Józio.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 13:44

W tym wątku pokłóciło sie dwóch głupoli który jest bardziej walnięty czyli ty forumowy od defekacji i forumowy od boa z piór.

Idąc twoim tokiem "myślenia" gdy piszesz w temacie o Tekli o księżach pedofilach to automatycznie interesuje ciebie seks z dziećmi?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 13:52

Gość pisze:
> W tym wątku pokłóciło sie dwóch głupoli który jest bardziej walnięty czyli
> ty forumowy od defekacji i forumowy od boa z piór.
>
> Idąc twoim tokiem "myślenia" gdy piszesz w temacie o Tekli o
> księżach pedofilach to automatycznie interesuje ciebie seks z dziećmi?

Przestań francowaty mnie obrażać. Pisałem ci już, że nie mam z tym matołem co pisze wyżej nic wspólnego i z tobą też nie chcę mieć. O nic sie z nikim nie pokłóciłem, tylko grzecznie zwróciłem uwagę, żeby nie próbował mnie bronić bo to nic nie daje a nawet wzmacnia twoje idiotyczne wpisy (wszystko idzie na mnie tak jak nawet teraz). Pisz sobie z tym burakiem, a mnie w to francowaty nie mieszaj. Do zobaczenia na paradzie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 13:56

Niepotrzebnie wdałeś się w dyskusję z tamtym. Zwyzywaliście się od matołów i buraków i to w kontekście dowalenia francowatemu. Przecież to komiczne. Co się teraz dziwisz, że teraz to jest podbijane.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 13:59

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Nie kumam twego humoru.
>
> Dlaczego dewianci, jak ty forumowy, są zawsze niekumaci?

Halo francowaty-PiSdowaty!!!!
Przed chwila właśnie po raz pierwszy dzisiaj siadłem do kompa. Więc mam pytanie: ile razy dziś SAM Z SIEBIE IDIOTĘ ZROBIŁEŚ i ilu forumowiczów nazwałeś dziś forumowymi tępa zakuta pało, rozkochana w partii oskarżanych o przestępstwa Morawieckich, Kamińskich, Sasinów i innych Dworczyków, kolekcjonerów nieruchomości Obajtków, zawodowych narciarek Emilewicz, komuchów Piotrowiczów,świrów Macierewiczów, nowych milionerów Szumowskich, notorycznych i sądownie certyfikowanych kłamców Morawieckich i kaczych oferm, które nawet przed kamerami i publicznością stają z rozpiętym rozporkiem ?????????
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 14:04

Gość pisze:
> Niepotrzebnie wdałeś się w dyskusję z tamtym. Zwyzywaliście się od matołów
> i buraków i to w kontekście dowalenia francowatemu. Przecież to komiczne.
> Co się teraz dziwisz, że teraz to jest podbijane.

Widzisz. Można spokojnie. NIe wdawałem się w dyskusję tylko ile można znosić obelgi za jakiegoś idotę. Wpieprza się wszędzie z tym swoim tematem o defekacji, rozporku, pisie, a potem ja przy jakimś swoim wpisie za to obrywam a tego wcale nie pisałem. Bo to nie jest ważne czy matoł jest po tej czy po tamtej stronie, czy ma takie albo inne preferencje. Matoł to jest matoł ale nie można potem przerzucać odpowiedzialności za matoła na całą grupę podobnych w orientacji do niego.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 15:25

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Niepotrzebnie wdałeś się w dyskusję z tamtym. Zwyzywaliście się od matołów
> > i buraków i to w kontekście dowalenia francowatemu. Przecież to komiczne.
> > Co się teraz dziwisz, że teraz to jest podbijane.
>
> Widzisz. Można spokojnie. NIe wdawałem się w dyskusję tylko ile można znosić obelgi
> za jakiegoś idotę. Wpieprza się wszędzie z tym swoim tematem o defekacji, rozporku,
> pisie, a potem ja przy jakimś swoim wpisie za to obrywam a tego wcale nie pisałem. Bo
> to nie jest ważne czy matoł jest po tej czy po tamtej stronie, czy ma takie albo inne
> preferencje. Matoł to jest matoł ale nie można potem przerzucać odpowiedzialności za
> matoła na całą grupę podobnych w orientacji do niego.

Ale tematy o piecach i wyjeździe nad wodę obaj żeście przerobili na tematy o francowatym . A to już chorobliwe
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 22:31

Tłoka nie pcha się w rurę wydechową
Na to wychodzi Francowaty, że to ty tu jesteś boa dupczyciel. Pierwszy teoretyk na tym forum. Pragnę tym samym zauważyć, że teoria wywodzi się z praktyki.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 22:40

Gość pisze:
> Tłoka nie pcha się w rurę wydechową
> Na to wychodzi Francowaty, że to ty tu jesteś boa dupczyciel. Pierwszy
> teoretyk na tym forum. Pragnę tym samym zauważyć, że teoria wywodzi się z
> praktyki.

Teoria, że francowaty jest "boa dupczycielem" wywodzi się też z praktyki? To ty d.pczysz boa? Czy mamy tutaj forumowego zoofila?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2021, o 22:54

Ot forumowy filozof 😂Jak piszesz , że coś jest nienormalne to musiałeś tego spróbować. 😂 To ty forumowy próbowałeś z kobietą i stwierdziłeś, że to nienormalne? 😂Forumowy ty taki durny jesteś, że się wykładasz na każdym wpisie
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”