sesja

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 cze 2007, o 13:05

Anonymous pisze:kiedys o tym pisałem i jakos nie doczekałem sie odpowiedzi.


Dlaczego jedni cos dostaja za darmo a inni nie!? :?: I WCALE NIE MAM NA MYSLI BIEDAKÓW!!!!!!!!

Dlaczegow dzisiejszych czasach jedni dostaja akcje i wysokie odprawy z prywatyzowanych przedsiebiorstw lub upadajacych a inni nie!
Dlaczego jednym sprzedaje sie grunty z bonifikatami a innym nie ?

GDZIE TA SPRAWIEDLIWOSĆ?
jaka bonifikata,jak chca niech staja do przetargu
Na górę

Postautor: Ferdek » 10 cze 2007, o 14:35

Tak , w Tomaszowie i okolicy były sytuacje, gdzie pracownicy dostali akcje swoich przedsiębiorstw ,ale patrząc z perspektywy czasu na tą sytuację to oprócz pewnych wartości za te akcje niewiele zyskali . np. TP S.A. w Tomaszowie prawie całkowicie zlikwidowała zatrudnienie wysyłając większość ludzi na "zieloną trawkę " a Spółka Cukrownicza robi to samo z pracownikami Cukrowni Wożuczyn przenosząc całą produkcję do Werbkowic .W zamian nic nie utworzono, ani uruchomiono żadnej firmy która by zatrudniła ludzi którzy tam stracili pracę . Obojętnie czy sprywatyzowana TPSA, czy państwowy holding cukrowniczy w swoich działaniach niczym specjalnie się nie różnią .
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2007, o 22:47

60 tys niby niewiele ,a :roll: jednak ,
jedni wykupuja mieszkania z bonifikata,drugim grunt koło blokutez z bonifikatą- czy duzą?chyba tak. a ja pytam niby dlaczego? czy to im sie nalezy?i niby dlaczego?kurna :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2007, o 10:04

CZY W NECIE SA ROZSTRZYGNIĘCIA PRZETARGÓW,INFO CO ?KOMU? MIASTO LUB POWIAT SPRZEDAŁ LUB PODAROWAŁ I ZA ILE?
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2007, o 08:51

Radni chyba spią
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2007, o 19:36

Anonymous pisze:Radni chyba spią
sa szczesliwi ze nikt ich nie zaczepia
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2007, o 13:58

Anonymous pisze:CZY W NECIE SA ROZSTRZYGNIĘCIA PRZETARGÓW,INFO CO ?KOMU? MIASTO LUB POWIAT SPRZEDAŁ LUB PODAROWAŁ I ZA ILE?
:?:
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2007, o 21:53

i radnych mamy z głowy :lol: a juz myslałem ze jednak podejma wyzwanie komunikowania sie ze społeczenstwem

sił brakło :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2007, o 12:09

radni bawią w Krzemiencu
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2007, o 16:53

podobno 6 lipca sesja :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2007, o 08:34

Anonymous pisze:podobno 6 lipca sesja :lol:
mam nadzieje ze Któryś z Radnych napisze relację ,
co i jak -zrozumiale :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2007, o 11:40

to jak z ta działka obok bloku? i z ta bonifikata przeszło czy nie?
prosze o wyrazna odpowiedz
dziekuję
Na górę

Postautor: niezrozumiały » 20 sie 2007, o 23:51

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:podobno 6 lipca sesja :lol:
mam nadzieje ze Któryś z Radnych napisze relację ,
co i jak -zrozumiale :lol:


w związku z brakiem mego wątłego ciała na obradach, żadnej relacji nie będzie, nawet tej zagmatwanej. w związku z powyższym zapraszam osobiście
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 08:13

Błoto na ulicy Spokojnej i Wiśniowej, brak kanalizacji itp. gorzej niż w podrzędnej gminie wiejskiej w Małpolsce.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 09:57

Anonymous pisze:to jak z ta działka obok bloku? i z ta bonifikata przeszło czy nie?
prosze o wyrazna odpowiedz
dziekuję
właśnie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”