Wspomnienia z komisji - Mirosław Drzewosz wraca!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 24 sie 2007, o 18:02

"Transportując swe „wyspoczywane” ciało z okolic w wodę bogatych na Roztocze Środkowe, pewien byłem wszech ogarniającego spokoju jaki będzie mi towarzyszył w skutecznym i medialnym rajcowaniu. Do chwili obecnej, mimo tygodnia kwarantanny, nie do końca przystosowałem swój rytm do politycznej witalności większości. I wcale tu nie chodzi o jedną z sesji, na której byłem nieobecny usprawiedliwiony i podjęte tam decyzje, mnie interesujące nadzwyczaj /diety!/ ale o pustkę mozolnie zapychaną wiedzą nie popularnie naukową. Obawiam się totalnego sfrustrowania mieszkańców, wylewnością i niesamowicie szeroką tematyką nieokiełznanej gadaniny jaką przerabiam na komisjach za społeczne pieniądze, gdyby pracowicie spisać z dyktafonów wszystko co zostało zarejestrowane!!! Dla ścisłości, większość głoszonych tu poglądów jest prawdziwa i raczej znana ale przy szaleńczym zakresie ogólnikowości prowadzi do... do nikąd nie prowadzi. Tradycyjnie i bardzo powtarzalnie o każdym prezentowanym zagadnieniu wydajemy „opinie pozytywną” – czytaj: nic nie zmieniającą.(...)"

czytaj całość na

http://niwa.org.pl

Zapraszamy
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2007, o 22:03

Co to jest? Pamiętnik a kogo to obchodzi takie pierdoly do ROBOTY brac ?
jakie inicjatywy podjelisćie?!
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2007, o 22:06

Zgadzam się z przedmówcą. Z tego co wiem jest pan tylko nauczycielem w-f-u wiec co pan tak się wymądrza..Co pan zrobił oprócz gadania...
Kiedykolwiek bedziemy mieli normalnych wykształconych odpowiednio ludzi w radzie?
Na górę

Postautor: czytający » 25 sie 2007, o 00:47

tyle tolerancji dookoła a tu jakaś nerwowośc narasta. nie pasuje można nie czytać a i kogo wybraliście /nawet nie ruszając sie od kompa/ tego mamy... takie zycie, do końca kadencji oczywiście. elo
Na górę

Postautor: Rumok » 25 sie 2007, o 11:52

A mi sie podoba :lol:

tylko więcej szczegółów i faktów mniej koloryzacji.


Społeczenstwo powinno byc informowane o poczynaniach władzy ,chociaz po ostatniej nocy władzy to nie wychodzi na dobre :lol:
ale to są uroki rządzenia i nikomu nie powinno nawet do łowy przychodzic jakies ...mataczenie :lol:
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: drusznik » 25 sie 2007, o 13:44

niektorym nie wiadomo jak dogodzic

raz plujecie ze wladza interesuje sie wyborcami tylko w okresie kampanii, a kiedy ktos probuje znalezc sposob na to zeby Wam przedstawic co sie dzieje 'na gorze' znow szczekacie...
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2007, o 14:51

Anonymous pisze:Co to jest? Pamiętnik a kogo to obchodzi takie [***] do ROBOTY brac ?
jakie inicjatywy podjelisćie?!


treśc wspomnień wyjaśnia, że inicjatywa przeciwdziałania zagęszczeniu klas w szkole została zablokowana, mniemam, że głosami koalicji...tj. głosami nauczycieli!!!
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 28 sie 2007, o 00:23

kiedy następne doniesienia z ław rajców?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”