Sokoły z PIS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 lip 2021, o 15:08

To Morawiecki spotyka się z przyjacielami kremla a kaczyński z faszystami od Jean-Marie Louis Le Pen
Zobacz, kto robi sobie zdjęcia z hitlerowcami w rocznicę walk partyzantów z Batalionów Chłopskich.
Dziecko :).
Na górę

Postautor: Leonek » 4 lip 2021, o 07:30

2015 – wystarczy nie kraść
2016 – my nie kradniemy nam się po prostu należy
2017 – inni też kradli
2018 – inni kradli więcej
2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem
2020 i teraz - kradniemy i co nam zrobicie?
Prezes przyznał się, że żony baronòw PiS robią szmal w spòłkach skarbu państwa. Podjęli uchwałę, że mogą robić to dalej, tylko bez rozgłosu..
TUSK JEDNAK GÓRĄ!
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2021, o 11:27

Ciekawe co na temat "lenistwa do pracy i tłustych kotów" sądzi poseł tomaszowski?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2021, o 13:23

Taka tam ciekawostka dla fanów "naszego" tomaszowskiego posła.
4.800.000 ❗️na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy
5.000.000 ❗️wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA
5.500.000 ❗️na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa
7.500.000 ❗️cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza
10.000.000 ❗️na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek
10.000.000 ❗️zniknęło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego
12.000.000 ❗️na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa"
17.000.000 ❗️na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu
20.000.000 ❗️na testy które okazały się nieskuteczne
25.000.000 ❗️łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła
27.000.000 ❗️przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie
30.000.000 ❗️stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg
40.000.000 ❗️na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę”
50.000.000 ❗️na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry
65.000.000 ❗️wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK
70.000.000 ❗️na nielegalny druk kart wyborczych
111.000.000 ❗️na jachty, niedziałające strony internetowe i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej,
115.000.000 ❗️poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego
140.000.000 ❗️na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego
165.000.000 ❗️dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy
200.000.000 ❗️na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), respiratorów nie dostarczono
500.000.000 ❗️dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada
1.000.000.000 ❗️straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka
1.200.000.000 ❗️znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack
1.300.000.000 ❗️promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże
1.500.000.000 ❗️na roczne wynagrodzenia katechetów
2.000.000.000 ❗️na nową planszę pogody w TVP,
5.000.000.000❗️ wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK
90.770.000.000❗️ (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020)
112.000.000.000 ❗️dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa
1.071.900.000.000❗️❗️❗️ (JEDEN BILION, 71 MILIARDÓW, 900 MILIONÓW ZŁOTYCH) zadłużenie skarbu państwa na koniec kwietnia 2020”
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2021, o 23:41

W Ministerstwie Finansów na klasę średnią patrzymy pod kątem średnich zarobków. Z danych wynika, że 10 proc. najlepiej zarabiających Polaków uzyskuje dochody miesięczne powyżej 10 tys. zł, więc ich spokojnie można uznać za klasę wyższą. Natomiast klasa średnia, patrząc na dominantę średnich zarobków, zaczyna się powyżej 4 tys. zł brutto.

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/ustawy-podatkowe-polskiego-ladu-jeszcze-w-tym-tygodniu/6bnsl0n

Ta. 1000 euro. Minimalne wynagrodzenie w Niemczech to 1520 euro. Cały świat nam zazdrości klasy średniej.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2021, o 08:20

Zdaniem Sądu Najwyższego, rozporządzenie wprowadzone przez Radę Ministrów dnia 9 października ubiegłego roku i przepis o zakazie zgromadzeń nie posiadają żadnej mocy prawnej. Regulacje w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zakazujące organizowania zgromadzeń “zostały wydane z przekroczeniem delegacji ustawowej”. Wynika z tego, że zakaz zgromadzeń i inne obostrzenia wprowadzane drogą rozporządzenia były od początku bezprawiem forsowanym przez rząd.

https://medianarodowe.com/2021/07/06/to-juz-oficjalnie-obostrzenia-rzadu-sa-nielegalne-znamy-wyrok-sadu-najwyzszego-zakaz-wprowadzony-bez-nalezytej-podstawy-prawnej/

Bezprawie i Niesprawiedliwość
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2021, o 17:25

PiSobolszewiccy bandyci atakują:

...Wczoraj w Szczecinie zostałem bezpośrednio zaatakowany przez obecną tam kobietę, rzuciła się w moją stronę z pięściami. Inni ludzie próbowali ją powstrzymać, doszło do szarpaniny. Później kilku szczecinian powiedziało mi, że wiedzieli, że tak się stanie, że widzieli kto ją przywiózł i jakie miała zadanie do wykonania. Następnie w Telewizji Publicznej oglądamy interpretację tych zdarzeń z udziałem nawet ministrów rządu, nawet minister Sasin postanowił opisać tę sytuację jako brutalny atak moich zwolenników i narastającą agresję - powiedział Tusk ...
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27294873,tusk-o-zdarzeniach-w-szczecinie-zostalem-bezposrednio-zaatakowany.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg4
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2021, o 17:58

PiSobolszewiccy bandyci atakują:

...Wczoraj w Szczecinie zostałem bezpośrednio zaatakowany przez obecną tam kobietę, rzuciła się w moją stronę z pięściami. Inni ludzie próbowali ją powstrzymać, doszło do szarpaniny. Później kilku szczecinian powiedziało mi, że wiedzieli, że tak się stanie, że widzieli kto ją przywiózł i jakie miała zadanie do wykonania. Następnie w Telewizji Publicznej oglądamy interpretację tych zdarzeń z udziałem nawet ministrów rządu, nawet minister Sasin postanowił opisać tę sytuację jako brutalny atak moich zwolenników i narastającą agresję - powiedział Tusk ...
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27294873,tusk-o-zdarzeniach-w-szczecinie-zostalem-bezposrednio-zaatakowany.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg4
Ja tam PiS zlewam, ale na nagraniu widziałem starego siwego zgreda, który startował do krzykliwej kobiety, a potem chciał wyrwać sprzęt reporterowi. Tak to wygląda bez nadinterpretacji. Bez względu na siwy łeb powinien dostać wqierdol niezależnie od barw politycznych, bo tak sie po prostu nie robi.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2021, o 21:58

Ja tam PiS zlewam, ale na nagraniu widziałem starego siwego zgreda, który startował do krzykliwej kobiety, a potem chciał wyrwać sprzęt reporterowi. Tak to wygląda bez nadinterpretacji. Bez względu na siwy łeb powinien dostać wqierdol niezależnie od barw politycznych, bo tak sie po prostu nie robi.

Mało wiesz, bo obejrzałeś tylko pisowską ustawkę, przygotowaną i nagraną naszykowaną wcześniej kamerą TVPIS przez ustawionego wcześniej kamerzystę TVPiS .

Sam Tusk o zdarzeniu:
Zostałem bezpośrednio zaatakowany przez obecną tam kobietę, rzuciła się w moją stronę z pięściami, inni ludzie próbowali ją powstrzymać, doszło do szarpaniny. Później kilku szczecinian podeszło i powiedziało mi, że wiedzieli, że tak się stanie, wiedzieli kto ją przywiózł i jakie miała zadanie do wykonania. Następnie w telewizji publicznej oglądamy interpretację tych zdarzeń...

http://300polityka.pl/live/2021/07/06/tusk-w-szczecinie-zostalem-zaatakowany-przez-kobiete-rzucila-sie-w-moja-strone-z-piesciami-inni-probowali-ja-powstrzymac-doszlo-do-szarpaniny-pozniej-kilku-szczecinian-powiedzialo-mi-ze-wie/

***** *** i TVPiS, ***** *** i TVPiS, ***** *** i TVPiS !!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2021, o 23:17

Mało wiesz, bo obejrzałeś tylko pisowską ustawkę, przygotowaną i nagraną naszykowaną wcześniej kamerą TVPIS przez ustawionego wcześniej kamerzystę TVPiS .

Sam Tusk o zdarzeniu:
Zostałem bezpośrednio zaatakowany przez obecną tam kobietę, rzuciła się w moją stronę z pięściami, inni ludzie próbowali ją powstrzymać, doszło do szarpaniny. Później kilku szczecinian podeszło i powiedziało mi, że wiedzieli, że tak się stanie, wiedzieli kto ją przywiózł i jakie miała zadanie do wykonania. Następnie w telewizji publicznej oglądamy interpretację tych zdarzeń...

http://300polityka.pl/live/2021/07/06/tusk-w-szczecinie-zostalem-zaatakowany-przez-kobiete-rzucila-sie-w-moja-strone-z-piesciami-inni-probowali-ja-powstrzymac-doszlo-do-szarpaniny-pozniej-kilku-szczecinian-powiedzialo-mi-ze-wie/

***** *** i TVPiS, ***** *** i TVPiS, ***** *** i TVPiS !!!!!!!!!!
A ty [***] wierzysz notorycznemu kłamcy i oszustowi z certyfikatem UE. Przez 3 dni pobytu w Polsce publicznie skłamał 18 razy. Mistrz Europy, a może i świata.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2021, o 23:54

Mało wiesz, bo obejrzałeś tylko pisowską ustawkę, przygotowaną i nagraną naszykowaną wcześniej kamerą TVPIS przez ustawionego wcześniej kamerzystę TVPiS .

Sam Tusk o zdarzeniu:
Zostałem bezpośrednio zaatakowany przez obecną tam kobietę, rzuciła się w moją stronę z pięściami, inni ludzie próbowali ją powstrzymać, doszło do szarpaniny. Później kilku szczecinian podeszło i powiedziało mi, że wiedzieli, że tak się stanie, wiedzieli kto ją przywiózł i jakie miała zadanie do wykonania. Następnie w telewizji publicznej oglądamy interpretację tych zdarzeń...

http://300polityka.pl/live/2021/07/06/tusk-w-szczecinie-zostalem-zaatakowany-przez-kobiete-rzucila-sie-w-moja-strone-z-piesciami-inni-probowali-ja-powstrzymac-doszlo-do-szarpaniny-pozniej-kilku-szczecinian-powiedzialo-mi-ze-wie/

***** *** i TVPiS, ***** *** i TVPiS, ***** *** i TVPiS !!!!!!!!!!
Obejrzałem film. Piszę o tym co widziałem, a nie o tym, co sufluje mi jedna czy druga telewizja, Stary siwy komuch zasługuje na wprdol.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2021, o 08:21

Obejrzałem film. Piszę o tym co widziałem, a nie o tym, co sufluje mi jedna czy druga telewizja, Stary siwy komuch zasługuje na wprdol.
Piszesz tak, bo widziałeś TYLKO zmanipulowany wycinek tego, co TVPiS wcześniej przygotowała i chciała byś zobaczył. Gdyby film nagrała JAJAKOLWIEK inna telewizja - co innego byś zobaczył i co innego pisał
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2021, o 08:48

Piszesz tak, bo widziałeś TYLKO zmanipulowany wycinek tego, co TVPiS wcześniej przygotowała i chciała byś zobaczył. Gdyby film nagrała JAJAKOLWIEK inna telewizja - co innego byś zobaczył i co innego pisał

Nie oglądam żadnej telewizji. Twoja manipulacja jest bez sensu. Nagranie jest jednoznaczne.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2021, o 09:01

https://solidaryzm.eu/2021/07/06/kwasniewski-o-tusku-jest-wyjatkowo-msciwy-rudy-i-msciwy-kalisz-kanalia-bym-powiedzial/?fbclid=IwAR2PTrVlRH1c1FeLa6JS5AFx5YeFzrI8P6g4LsZjhMcKvLmwTnmyoZBvRxs
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2021, o 09:18

Nie oglądam żadnej telewizji. Twoja manipulacja jest bez sensu. Nagranie jest jednoznaczne.
Taaa.
Nie oglądam, ale nagranie jest jednoznaczne.

Koń by się uśmiał.
Zdecyduj się pacanie: oglądasz czy nie oglądasz
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”