Wybory jesień 2007

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 16:24

Anonymous pisze:Mam nadzieje że PSL i SLD odejdą w niebyt polityczny. Tu w Tomaszowie dawni towarzysze ciągle świętują sukcesy obsadzają np. stołki dyrektorów wydziałów, a o zarządzaniu nie mają bladego pojęcia. Starosta jednak toleruje w wieliu wypadkach ten żałosny brak kompetencji i uwikłanie w szemrane układy.

jak swiat swiatem na lubelszczyznie wygrywa partia chłopska :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 16:33

Oni niewiele mają wspólnego z chłopami tylko to, że ich wykorzystują niemiłosiernie do swoich celów politycznych
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:31

Aby nie PIS. Wolę PSL!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:37

Ale pis może zrobiłby porządek z nieudacznikami w szkołach i starostwie
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:41

a ja uwielbiam komedię jaką są nsai politycy, zarówno w sejmie jak i lokalni;)
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:41

Juz zrobili na górce
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 21:03

Podobno w szeregach PSL są członkowie PISu (dywersja ?). a może odwrotnie w szeregach PIS są PSLowcy -dziwne te tomaszowskie komórki partyjne :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 21:11

Ciekawostka.
Na górę

Postautor: Ferdek » 20 sie 2007, o 23:43

Skoro tak podpuszczacie do robienia porządków to odpowiedzcie na pytanie czyimi głosami został wybrany w konkursie dyrektor zs 1 i przestańcie pisać głupoty, bo widać ,że nie macie w tej sprawie podstawowej wiedzy. Skoro przedstawiciele rady rodziców, rady pedagogicznej i Delegatury Kuratorium byli za , to zadecydowali liczbą głosów o tym wyborze. Tym bardziej,że wybrany kandydat na dyrektora po konkursie został zaakceptowany przez Kuratorium .
Obecny Starosta nie uczestniczył w pracach komisji konkursowej ani też nie miał wpływu na jej głosowanie. W oparciu o jakie przesłanki wynikające z ustawy o systemie oświaty może obecnie Zarząd Powiatu - a nie sam Starosta odwołać dyrektora? Tylko dlatego, że tak chce kilkunastu piszących tu na forum ,lub dlatego że kilkadziesiąt osób jeździ uczyć się do Zamościa ? Piszecie na forum w wielu przypadkach wierutne bzdety świadczące jedynie o swoim poziomie wiedzy w tym temacie, głównie aby zaistnieć i przedstawić swój radykalizm.Jak to chcecie aby było dobrze, a władza nie chce.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 08:20

A czy starosta ma wpływ na akceptację wicedyrektorów. Niech się przyjrzy do czego zmierza ta szkoła. Czym zabłysnęła za jego kadencji ?A co do osób uczących sie poza Tomaszowem, to ich liczba dochodzi zdaje się do kilku setek. Toż to przecież niezła szkoła. Poza tym dobrze wiesz jak udzielane było to tzw. poparcie dyrektorowi i kto tworzył wskazane przez ciebie gremia. Chyba nie jesteś naiwny. Pozdrawiam i życzę trzeźwego spojrzenia na tę sytuację.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 08:41

Feredek czy ty czasami nie masz na imię Alicja, Irena lub Romek !
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 15:26

Ferdek pisze:Skoro tak podpuszczacie do robienia porządków to odpowiedzcie na pytanie czyimi głosami został wybrany w konkursie dyrektor zs 1 i przestańcie pisać głupoty, bo widać ,że nie macie w tej sprawie podstawowej wiedzy. Skoro przedstawiciele rady rodziców, rady pedagogicznej i Delegatury Kuratorium byli za , to zadecydowali liczbą głosów o tym wyborze. Tym bardziej,że wybrany kandydat na dyrektora po konkursie został zaakceptowany przez Kuratorium .
Obecny Starosta nie uczestniczył w pracach komisji konkursowej ani też nie miał wpływu na jej głosowanie. W oparciu o jakie przesłanki wynikające z ustawy o systemie oświaty może obecnie Zarząd Powiatu - a nie sam Starosta odwołać dyrektora? Tylko dlatego, że tak chce kilkunastu piszących tu na forum ,lub dlatego że kilkadziesiąt osób jeździ uczyć się do Zamościa ? Piszecie na forum w wielu przypadkach wierutne bzdety świadczące jedynie o swoim poziomie wiedzy w tym temacie, głównie aby zaistnieć i przedstawić swój radykalizm.Jak to chcecie aby było dobrze, a władza nie chce.


Jacy ci nasi samorządowcy biedni i bezradni, wszyscy robią i na złość :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2007, o 14:17

A ja jednak zagłosuję na Platformę.
I nie przeszkodzą mi PISki części forumowiczów.
Duszą się więc popiskują.
Nie jestem wprawdzie członkiem PO, a wręcz przeciwnie.
Byłem członkiem Porozumienia Centrum. Poznałem to grono,, któro wcale się nie zmieniło wraz z nazwą, od środka.
Odszedłem, ponieważ już na etapie PC zorientowałem się, że dla Polski nic dobrego w tym gronie nie zostanie stworzone.
Owszem, wzieli się za rozliczanie przeszłości. To dobrze, ale nie to powinno stanowić podstawę funkcjonowania rządu.
Kolegom z PIS przypomnę..., alb nie. Chciałem wpisać tutaj fajny cytat z literatury polskiej, ale to już nie ma sensu.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2007, o 16:50

Anonymous pisze:A ja jednak zagłosuję na Platformę.
I nie przeszkodzą mi PISki części forumowiczów.
Duszą się więc popiskują.
Nie jestem wprawdzie członkiem PO, a wręcz przeciwnie.
Byłem członkiem Porozumienia Centrum. Poznałem to grono,, któro wcale się nie zmieniło wraz z nazwą, od środka.
Odszedłem, ponieważ już na etapie PC zorientowałem się, że dla Polski nic dobrego w tym gronie nie zostanie stworzone.
Owszem, wzieli się za rozliczanie przeszłości. To dobrze, ale nie to powinno stanowić podstawę funkcjonowania rządu.
Kolegom z PIS przypomnę..., alb nie. Chciałem wpisać tutaj fajny cytat z literatury polskiej, ale to już nie ma sensu.


Wiotki jesteś i elastyczny (a może plastyczny) mówisz, że nie jesteś członkiem, ale byłeś członkiem .... . To interesujące.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2007, o 17:24

Panowie coś wam powiem my Polacy jesteśmy bardzo trudnym narodem szybko zapominamy co było wczoraj > Proszę spojrzeć w następujący sposób ci panowie w takim czy innym układzie już byli rządzili i decydowali i co?? mamy efekty tej władzy i zapewniam was że nie czeka nas nic innego więc oto jest odpowiedz
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”