Wybory jesień 2007

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość 222 » 12 sie 2007, o 09:47

Kto wygra??? i jaka koalicja powstanie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 09:53

moze ich nie być :idea:
Na górę

Postautor: szpaku » 12 sie 2007, o 10:30

Pewnie ta głupa platforma co się tak pcha do władzy widać w tv wypowiedzi tego pyszałka tuska i innych polityków tej partii są strasznie pewni siebie jakoś mnie nie przekonują już chyba wolę na LiS zagłosować niż na nich
Na górę

Postautor: Kmicic » 12 sie 2007, o 10:35

szpaku pisze:Pewnie ta głupa platforma co się tak pcha do władzy widać w tv wypowiedzi tego pyszałka tuska i innych polityków tej partii są strasznie pewni siebie jakoś mnie nie przekonują już chyba wolę na LiS zagłosować niż na nich


No nic tych ludzi nie nauczy.

Popelina jaką nam zafundowała koalicja PiSiorów Giertychów i Kryminalistów Lepperów będzie trwała dalej bo takie pustaki jak Ty będą nadal wybierać takich Pogiętych Politykierów jak Lis Pis
Na górę

Postautor: POLAK » 12 sie 2007, o 12:25

Może i będą wybory.Muszą być bo doszliśmy do dna .Takiej kompromitacji jeszcze nie było w Europie.I w każdym kraju byłyby wybory.U nas przy tym rządzie i prezydencie mam duże wątpliwości.
Tak rozumiem ostrożne wypowiedzi PO.Należy sie nam wszystkim spokój .Chcemy pracować ,zarabiać a rzad ma się martwić o nasz spokój,bezpieczeństwo.Nie ten rząd .Daję zdecydowanie szansę Platformie Obywatelskiej.Idżmy do wyborów.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 12:42

Tylko Platforma może uspokoić sytuację Polski wewnątrz jak i na zewnątrz.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 12:44

Witamy Platformę na forum,tylko bez zbytniej przsady z tymi zachwytami nad soba.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 13:13

Kmicic pisze:
szpaku pisze:Pewnie ta głupa platforma co się tak pcha do władzy widać w tv wypowiedzi tego pyszałka tuska i innych polityków tej partii są strasznie pewni siebie jakoś mnie nie przekonują już chyba wolę na LiS zagłosować niż na nich


No nic tych ludzi nie nauczy.

Popelina jaką nam zafundowała koalicja PiSiorów Giertychów i Kryminalistów Lepperów będzie trwała dalej bo takie pustaki jak Ty będą nadal wybierać takich Pogiętych Politykierów jak Lis Pis
Kimicic buraku pustaka to ty w lustrze widzisz będe głosował na kogo mi się podoba napewno nie na takiego nuraka jak ty.
Na górę

Postautor: szpaku » 12 sie 2007, o 13:16

kmicic kretynie ja cię chyba nie obrażam mam takie przekonanie polityczne i nie twoje sprawa ciotunio na kogo będe głosował następnym razem trzymaj jęzor na wodzy
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 16:24

Panowie czy nie widzicie problemu tak naprawdę nie ma parti na którą by było możliwość zagłosowania i to jest klęska
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 19:31

Anonymous pisze:Panowie czy nie widzicie problemu tak naprawdę nie ma parti na którą by było możliwość zagłosowania i to jest klęska


Kiedyś jeszcze PSL zdawało się być uczciwe dziś jak patrzę na lokalnych polityków tej partii, ich nieudolność i podtrzymywanie istniejących tomaszowskich układów towarzyskich (patrz LO na górce), to PSL można nazwać SLD bis.
Na górę

Postautor: kmicic-bez-logowania » 12 sie 2007, o 19:46

szpaku pisze:kmicic kretynie ja cię chyba nie obrażam mam takie przekonanie polityczne i nie twoje sprawa ciotunio na kogo będe głosował następnym razem trzymaj jęzor na wodzy


Szpaku ty kretynie g****wno mnie obchodzą twoje poglądy polityczne ale chodzi o to że nasz kraj już dłużej nie wytrzyma

Skoro takie pustaki głosują na podobnych sobie Kaczyńskich to jest to również mój problem bo muszę mieszkać w kraju rządonym w tak niudolny sposób
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 06:37

Masz rację
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 16:02

Mam nadzieje że Pis tym razem przegra. Inaczej jadę do Irlandii
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 16:09

Mam nadzieje że PSL i SLD odejdą w niebyt polityczny. Tu w Tomaszowie dawni towarzysze ciągle świętują sukcesy obsadzają np. stołki dyrektorów wydziałów, a o zarządzaniu nie mają bladego pojęcia. Starosta jednak toleruje w wieliu wypadkach ten żałosny brak kompetencji i uwikłanie w szemrane układy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”