Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 lut 2021, o 18:39

Wy sobie piszcie na Wójta co chcecie a ja go serdecznie pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Monty » 8 lut 2021, o 23:04

Tak narzekają nie którzy na tutejszą władze w Bełżcu. Dziś był dzień sprawdzianu organizacyjnego. Przy takiej śnieżycy wszystkie dzieci z młodszych klas dojechały do szkoły BUSEM. Nawet były dzieci z zawiewanych śniegiem zwykle Brzezin.
Jak to możliwe- a nawet niespotykane
Wg TVPLublin, w Lublinie popołudniu ogłosili że będzie zebranie sztabu kryzysowego, a przecież w niedziele wszyscy mieszkańcy dostali sms-a o śnieżycach. W gminie Bełżec jakoś zaradzono wcześniej.
I zaraz ..... ktoś zapłacze, że nie może drzwi otworzyć, bo śniegu dużo. Siłownie zamknięte to fitness z łopąta jest legalny, potrzebny i tani.
Na górę

Postautor: Misio » 9 lut 2021, o 08:43

Gmina ok. Ale chodniki przy krajowej, masakra. Nie piszę o przydomowych ( chociaż jak stanę na swoim odśnieżonym, to tylko u sąsiadów jest ok), ale przy części kolejowej jest tragedia. Ludzie na szosie, bo nie da się iść chodnikiem. A parking pod szkołą wczoraj był nie ruszony rano.
Na górę

Postautor: Gosccc » 10 lut 2021, o 20:40

Kilka dni zimy i śniegu i nie wiadomo jak sobie poradzić z tym
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2021, o 12:06

Jak nie wiesz jak sobie poradzić samm to co wymagasz od innych.
Na górę

Postautor: gosciu » 19 lut 2021, o 12:35

Brawo nasza gmina. Jeszcze trochę to parking pod Urzędem Gminy będzie "wylizany". Pięknie wywozicie śnieg i głaskacie. Tylko może to samo po parkingiem Szkoła-Kościół? Ile jeszcze My Rodzice będziemy się ślizgać, kotłować w śniegu i nie móc stanąć pod stroną Plebanii? Może tam trzeba zabrać śnieg? Jestem pewna, że przez cały dzień więcej aut jest na parkingu szkolnym, niż gminnym.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2021, o 17:23

Brawo nasza gmina. Jeszcze trochę to parking pod Urzędem Gminy będzie "wylizany". Pięknie wywozicie śnieg i głaskacie. Tylko może to samo po parkingiem Szkoła-Kościół? Ile jeszcze My Rodzice będziemy się ślizgać, kotłować w śniegu i nie móc stanąć pod stroną Plebanii? Może tam trzeba zabrać śnieg? Jestem pewna, że przez cały dzień więcej aut jest na parkingu szkolnym, niż gminnym.
A pleban za łopatę się nie weznie?
Na górę

Postautor: Hahaha » 20 lut 2021, o 15:56

Nie mają czasu bo muszą swoje wjazdy ciągnikiem gminnym odśnieżyć
Na górę

Postautor: Roro » 20 lut 2021, o 16:34

Za sieci płacimy dwa razy więcej, dostajemy informacje o kwocie do zapłaty i że możemy wpłacać w kasie Urzędu Gminy. Ja poszedłem do gminy aby zapłacić to odesłali mnie do banku a tam dodatkową opłata 1.50zl. Pod pismem że można wpłacić w kasie w gminie podpisał się wójt. Nie dość że nawet nie wiedzą co podpisują , stawka za śmieci jest duża to jeszcze dodatkową opłata. Nie dziwię się że bank chyba się wkurzył i ustalił ta opłatę bo wyręcza gminę. Po co siedzi ta kasjerka w gminie, czy ma pomniejszone pobory skoro już prawie rok ktoś za nią robi. No cóż przecież się nic nie dzieje.
Na górę

Postautor: Lolek » 20 lut 2021, o 17:22

Jak to kutwa ktoś za nią robi. Przeca robi. Zakupy w groszku.
Na górę

Postautor: Lolek » 20 lut 2021, o 17:27

A, mam pińcet podatku do zapłaty. Może ktoś pomoże. Zbieram tylko" żółciaki". Jak się otworzą to zaniosę.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2021, o 18:03

Za sieci płacimy dwa razy więcej, dostajemy informacje o kwocie do zapłaty i że możemy wpłacać w kasie Urzędu Gminy. Ja poszedłem do gminy aby zapłacić to odesłali mnie do banku a tam dodatkową opłata 1.50zl. Pod pismem że można wpłacić w kasie w gminie podpisał się wójt. Nie dość że nawet nie wiedzą co podpisują , stawka za śmieci jest duża to jeszcze dodatkową opłata. Nie dziwię się że bank chyba się wkurzył i ustalił ta opłatę bo wyręcza gminę. Po co siedzi ta kasjerka w gminie, czy ma pomniejszone pobory skoro już prawie rok ktoś za nią robi. No cóż przecież się nic nie dzieje.
Dobre
Na górę

Postautor: gosciu » 28 lut 2021, o 16:20

A może ktoś wie, jak rozwiązano sytuację z tymi pracownicami z podatków? Czy faktycznie były zatrudnione tylko na wprowadzenie tej modernizacji? Czy już zostały zatrudnione u "tej naszej oszczędnej Gminie"?
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2021, o 10:59

A może ktoś wie, jak rozwiązano sytuację z tymi pracownicami z podatków? Czy faktycznie były zatrudnione tylko na wprowadzenie tej modernizacji? Czy już zostały zatrudnione u "tej naszej oszczędnej Gminie"?
A zadałeś sobie pytanie - co mnie to obchodzi?.
Na górę

Postautor: Gigi » 1 mar 2021, o 17:52

Ciebie to nie obchodzi, bo ty wiesz a może inni chcą się dowiedzieć ile ,, swoich,, dostało pracę cichaczem.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”