i po co tu pracować?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: sąsiad » 24 lip 2007, o 20:10

to jest chore co wyrabia się w urzędzie gminy. w Bełżcu ..podejmujecie bezsensowne decyzje...nie rozumiem dlaczego pewna dziewczyna z BełzcaII (mieszkająca z babcią) pobiera kasę z gminy.jest młoda ok 27 lat i może w końcu wzięła by się do roboty.tyle osób potrzebowali do pracy przy zbiorach lub w SVZ . teraz pracy jest od zawalenia ale nie... lepiej brać czystą kasę do ręki i nie robić nic. to wstyd i hańba mając tyle lat i nie pracować jeszcze nigdy.może lepiej przyznać jakąś zapomoge dla ludzi mających rodziny na utrzymaniu, którzy są w trudnej sytuacji a nie takiemu smarkowi.może ktoś zajmie się tą sprawą????
Na górę

Postautor: mieszkaniec » 24 lip 2007, o 21:35

Pieniadze w opiece rozdawane sa wedlug znajomosci z kierowniczka a ona nigdy nie miala podejscia do ludzi, dziwi mnie jak taka osoba moze zajmowac stanowisko gdzie trzeba serca i zrozumienia czlowieka a ta pani pieniadze gminne daje znajomym i tym co im sie nie nalezy, bo nie chce im sie robic.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2007, o 09:32

pamietam artykuł z TZ, kiedy pisali tam o pewnym panu z Zagóry, któremu w zimie pod naporem sniegu zawalił sie dom. Dziennikarz (wues) pyta więc panią kierownik GOPS co zamierza z tym fantem zrobić, a pani odpowiada, by ów pan z Zagóry mieszkał w.... stodole.... Hańba, wstyd i skandal
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2007, o 18:42

mops,gops wszystko powinno byc przejrzyste i jasne to wkoncu pieniadze podatników
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:25

A kto rządzi w Bełzcu?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:45

Adamek
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 21:08

troche byłem zdegustowany tym że Adamek zagrał w meczu w drużynie z Bełza żaden ukrainiec takiego czegoś by nie zrobił znam ich troche są cholernymi nacjonalistami. chociaż był to mecz charytatywny to jednak.
kampania wczoraj była pełną parą w Bełżcu na Jubileusz i na wyborach laski roku poseł co pewnie nie wiedział nigdy gdzie Bełzec leży wręczał nagrodę hehehehe
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 06:54

:roll:
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 11:46

Anonymous pisze:troche byłem zdegustowany tym że Adamek zagrał w meczu w drużynie z Bełza żaden ukrainiec takiego czegoś by nie zrobił znam ich troche są cholernymi nacjonalistami. chociaż był to mecz charytatywny to jednak.
kampania wczoraj była pełną parą w Bełżcu na Jubileusz i na wyborach laski roku poseł co pewnie nie wiedział nigdy gdzie Bełzec leży wręczał nagrodę hehehehe

A co ma nacjonalizm do grania w meczu charytatywnym? Gdzieś przyuważyłeś trudne słowo i zacząłeś używać bo fajnie wygląda?
Nie iem co może się nie podobać w tym, że jakaś osoba publiczna (wójt, radny, burmistrz) gra w meczu charytatywnym.
Co do posła to dobrze, bo teraz będzie wiedział chociaż przez kilka dni gdzie to jest.

PS. a jaki poseł był bo nie wiem?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 14:17

Kampania w najlepsze
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2007, o 14:53

Anonymous pisze:Kampania w najlepsze

Hmm, a to nie wiedziałem że kadencja wójta będzie krótsza. Jaki jest powód skrócenia?
Na górę

Postautor: email » 22 sie 2007, o 13:45

Anonymous pisze:troche byłem zdegustowany tym że Adamek zagrał w meczu w drużynie z Bełza żaden ukrainiec takiego czegoś by nie zrobił znam ich troche są cholernymi nacjonalistami. chociaż był to mecz charytatywny to jednak.
kampania wczoraj była pełną parą w Bełżcu na Jubileusz i na wyborach laski roku poseł co pewnie nie wiedział nigdy gdzie Bełzec leży wręczał nagrodę hehehehe

kiedys ktos mi powiedzial ze NACJONALIZM jest ideologia prawdziwych p[olakow laczaca narod wokol jego najwyzszych wartosci - wciaz o tym mysle i bije sie z myslami,hmmm ciekawe
Na górę

Postautor: gosc » 28 sie 2007, o 22:19

jesli mowimy o kampanii to trzeba bylo posluchac na dozynkach w Brzezinach Dawidowskiego jak gledzil i nawiazywal do wyborow i PSL jako najlepszej partii. Nie wiem czemu do tej pory Dawidowski byl przedstawiany jako przewodniczacy Rady Powiatu a tu Adamek przedstawil go jako szefa powiatowego PSL. Panie Dawidowski czyzby pan mial zakusy na posla. Juz raz pan sprawdziles swoja popularnosc , odpusc sobie , zrob miejsce mlodym a stare zrzedy niech ida na emeryture. Panie wojcie jestem zawiedzony pana postawa bo tez nie omieszkales wykorzystac dozynek do przedwyborczej agitacji . Dozynki to czas podziekowania za zbiory nie nie przedwyborcza kielbasa.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2007, o 23:02

mylisz sie. wybory juz za pare chwil, za chwil pare.... ;;;(((
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 28 sie 2007, o 23:53

Anonymous pisze:mylisz sie. wybory juz za pare chwil, za chwil pare.... ;;;(((

oj zniechęcony jestem zawirowaniami tam na górze, ale i tak nie zwalnia mnie to z wybrania kogoś! tylko kogo? są jakieś propozycje...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”