ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 19:21

Ty ptaszek, chyba wiem kim jesteś. Kojarzę gadkę. Pozdro.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 19:23

Ty ptaszek, chyba wiem kim jesteś. Kojarzę gadkę. Pozdro.

Ptaszek, i ja ciebie znam. Pozdro.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 19:28

https://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/prawa-pacjenta/5173235,Odpowiedzialnosc-za-szczepionki-okiem-prawnika.html
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 19:39

https://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/prawa-pacjenta/5173235,Odpowiedzialnosc-za-szczepionki-okiem-prawnika.html

Jak napisałem wcześniej, chcesz być królikiem doświadczalnym, to się szczep. Ja nie mam zamiaru tego robić za żadne pieniądze.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 19:53

Spokojnie, zaszczepisz się. Jak będziesz chciał pójść do szpitala, lekarza, dziecko do szkoły, jak ktoś z najbliższych czego nie życzę ciężko przejdzie covid. Znam prawdziwych antyszczepionkowców, którzy pierwsi na ulicę wychodzili i krzyczeli , a potem jak dotknęło to kogoś bliskiego to potulnie stali w kolejce do szczepienia. Tym bardziej nie martwię się o naszych wiejskich antyszczepów gdyż ich poglądy są ukształtowane na kilku memach i wygodnych wyrywkowych informacjach. Najprościej , taka u nas teraz moda, że żeby elitarnie się poczuć to trzeba mieć jakieś inne poglądy, a że łatwiej zabłysnąć głupotą niż mądrością to poczekajmy, bo każda moda przemija.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 19:56

Spokojnie, zaszczepisz się. Jak będziesz chciał pójść do szpitala, lekarza, dziecko do szkoły, jak ktoś z najbliższych czego nie życzę ciężko przejdzie covid. Znam prawdziwych antyszczepionkowców, którzy pierwsi na ulicę wychodzili i krzyczeli , a potem jak dotknęło to kogoś bliskiego to potulnie stali w kolejce do szczepienia. Tym bardziej nie martwię się o naszych wiejskich antyszczepów gdyż ich poglądy są ukształtowane na kilku memach i wygodnych wyrywkowych informacjach. Najprościej , taka u nas teraz moda, że żeby elitarnie się poczuć to trzeba mieć jakieś inne poglądy, a że łatwiej zabłysnąć głupotą niż mądrością to poczekajmy, bo każda moda przemija.

I tu się mylisz, są jeszcze kliniki prywatne i lekarze przyjmują prywatnie. Stać mnie i moja rodzinę na tego typu wydatek. Właśnie, moda na szczepienie też przeminie.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 20:35

Jeżeli decydującym czynnikiem do szczepienia bądź przeciw jest podmiot odpowiedzialny to jest po prostu śmieszne. Rozumiem, że udając się do lekarza domagasz się jego osobistej odpowiedzialności. Będziesz spokojniejszy jeśli lekarz w razie czego osobiście wypłaci ci odszkodowanie, a nie któryś z ubezpieczycieli? Rozumiem, że jesteś konsekwentny w swoich przekonaniach? Ciekawe gdzie znajdziesz takiego lekarza. Wyobraź sobie, że są zabiegi medyczne na które nie stać nawet naj majętnieszych ludzi, w w dobie walki z pandemią już niektóre kraje ograniczają dostęp nawet do prywatnych placówek medycznych, prawo do pracy itd.Rozumiem, że jak korzystasz z usług księgowej, prawnia to również zawierasz umowy o osobistej odpowiedziałności, a nie żadne oc.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 20:39

I tu się mylisz, są jeszcze kliniki prywatne i lekarze przyjmują prywatnie. Stać mnie i moja rodzinę na tego typu wydatek. Właśnie, moda na szczepienie też przeminie.
Książę - Za dwa lata status zmieni się i pozostanie tylko mądrość czerpana z TVN lub „Soku z buraka”.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 20:47

Książę - Za dwa lata status zmieni się i pozostanie tylko mądrość czerpana z TVN lub „Soku z buraka”.
Najgorzej, że takie bzdury głoszą ludzie szczepieni od małego na wszystkie możliwe choroby, którzy po szczepili swoje dzieci zgodnie z obowiązkowym kalendarzem szczepień. I nikt nie krzyczał wtedy, że ma prawo wyboru szczepienia, że mu się wolność ogranicza. Za dużo mediów, nudów i woda sodowa uderza do głowy.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 21:10

Najgorzej, że takie bzdury głoszą ludzie szczepieni od małego na wszystkie możliwe choroby, którzy po szczepili swoje dzieci zgodnie z obowiązkowym kalendarzem szczepień. I nikt nie krzyczał wtedy, że ma prawo wyboru szczepienia, że mu się wolność ogranicza. Za dużo mediów, nudów i woda sodowa uderza do głowy.
Bo nikt nie szczepił świństwem wymyślonym w ciągu nie całego roku.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 21:21

Bo nikt nie szczepił świństwem wymyślonym w ciągu nie całego roku.
Ależ oczywiście lepiej, żeby ludzie umierali. To tak samo jak twierdzenia, że inne szczepionki zawierają rtęć. To nic, że w rybie pandze jest jej o wiele więcej. Jak je rybę to jest zdrowo, a szczepionka może np wywołać autyzm. I to nic , że pseudo lekarz, który chciał zbić fortunę na tym twierdzeniu został oskarżony i skazany, ale naście lat można powtarzać, bo takie twierdzenie jest modne.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 21:26

https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/ile-czasu-potrzebujemy-na-opracowane-nowej-szczepionki-przeciw-covid-19/
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 21:27

Ależ oczywiście lepiej, żeby ludzie umierali. To tak samo jak twierdzenia, że inne szczepionki zawierają rtęć. To nic, że w rybie pandze jest jej o wiele więcej. Jak je rybę to jest zdrowo, a szczepionka może np wywołać autyzm. I to nic , że pseudo lekarz, który chciał zbić fortunę na tym twierdzeniu został oskarżony i skazany, ale naście lat można powtarzać, bo takie twierdzenie jest modne.
Ludzie umierali nie na covid, ludzie umierali z braku dostępu do lekarza. Zobaczycie poszczepieni jak za cztery lata będzie beczeć z tego powodu, że daliście się namotać koncernom farmaceutycznym.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 21:32

Ludzie umierali nie na covid, ludzie umierali z braku dostępu do lekarza. Zobaczycie poszczepieni jak za cztery lata będzie beczeć z tego powodu, że daliście się namotać koncernom farmaceutycznym.
Rozumiem, że masz ogromną wiedzę i dowody o spisku koncernów farmaceutycznych i lekarzy. I jak twój Alanek, Brajanek czy Jesiczka się zasra to ziólkami na łące będziesz leczył, a nie pójdziesz do tych co tak motają ludzi? Jak kaszlnie to na 3 zdrowaśki do pieca?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2021, o 22:05

Ludzie umierali nie na covid, ludzie umierali z braku dostępu do lekarza. Zobaczycie poszczepieni jak za cztery lata będzie beczeć z tego powodu, że daliście się namotać koncernom farmaceutycznym.
a co się wydarzy za 4 lata? i podeślij link dlaczego akurat w tym terminie?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”