fochowcy od kostki brukowej kogo polecacie ?

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: kostek » 25 mar 2018, o 17:27

witam
mam pytanie kogo możecie polecić do układania kostki brukowej z okolic Tomaszowa,
chodzi mi o kompletną usługę czyli projekt wycena wizualizacja i wykonanie, kto jest godny polecenia i solidnie zrobi tę usługę
pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2018, o 18:53

Wojtek Taca polecam 601 962 740
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2018, o 18:58

Wojtek Taca polecam 601 962 740
Przepraszam miało być Gaca Wojtek Gaca
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2018, o 22:52

Nie polecam gościa .Robił parę lat temu u mnie.Po tych paru latach kostka się zapada .Najlepiej niech gość pokarze swoją pracę wykonaną kilka lat temu .Chyba że komuś zależy tylko na położeniu kostki .Powodzenia. :lol:
Na górę

Postautor: Redd » 6 kwie 2018, o 00:11

Również nie polecam p. Gacy. Kostkę u mnie położył nierówno, falami, wciąż miejscami się rusza, choć minęło już kilka sezonów. Przechwalał się zamówieniami publicznymi, jakoś nie potrafił podać przykładu, gdzie układali w domach prywatnych, teraz wiem już, że bali się konfrontacji z poprzednimi klientami. Panie Wojtku, miłe z was chłopaki, ale pozostał mi po waszej pracy niesmak.
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2018, o 00:09

Również nie polecam p. Gacy. Kostkę u mnie położył nierówno, falami, wciąż miejscami się rusza, choć minęło już kilka sezonów. Przechwalał się zamówieniami publicznymi, jakoś nie potrafił podać przykładu, gdzie układali w domach prywatnych, teraz wiem już, że bali się konfrontacji z poprzednimi klientami. Panie Wojtku, miłe z was chłopaki, ale pozostał mi po waszej pracy niesmak.
U nas tak samo lipa odwalona. Fale to mało powiedziane. Poprawek oczywiście doprosić się nie można. Nie polecam
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2018, o 19:52

Nie polecam gościa .Robił parę lat temu u mnie.Po tych paru latach kostka się zapada .Najlepiej niech gość pokarze swoją pracę wykonaną kilka lat temu .Chyba że komuś zależy tylko na położeniu kostki .Powodzenia. :lol:
Wiesz co ja kupiłem parę lat temu nowy samochód i się popsuł w zeszłym roku i co nie należy kupować nowych samochodów ???
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2018, o 10:19

Wiesz co ja kupiłem parę lat temu nowy samochód i się popsuł w zeszłym roku i co nie należy kupować nowych samochodów ???
Jak by mi się dach w samochodzie zapadał co roku na wiosnę kilka centymetrów to zmienił bym producenta. To samo tyczy się brukarzy.
O lipie trzeba pisać i mówić, bo za te same pieniądze znajdą się tacy co zrobią tak jak należy tym bardziej po nich nigdy nie ma poprawek.
Polecam Słobodów i Ligęzę - ich robota nawet po latach nie zapadnie się.
Na górę

Postautor: Belio » 8 kwie 2018, o 15:33

Ja bym coś z chęcią napisał ale jak raz zabrałem głos na tomaszowskim forum to miesiąc pózniej dostałem wezwanie do Tomaszowskiej komendy w celu złożenia wyjaśnień także wiem że nie warto tu sie udzielac bo jak nazwa wskazuje forum nie jest juz do wyrazania opinii tylko represji.....
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”