mieszkanie do wynajęcia

Postautor: Aadam » 14 sty 2018, o 13:32

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Tomaszowie przy ul Lwowskiej 39 /naprzeciwko kościoła S.J./
, na 2-gim piętrze 44 m2 umeblowane ,ze sprzętem AGD,na dłużej.Mieszkanie można obejrzeć po uprzednim uzgodnieniu.Tel. kontaktowy 503 118 010
Na górę

Postautor: 81moniag » 14 sty 2018, o 19:10

Jaka cena za wynajem?
Na górę

Postautor: Marta-M » 4 lut 2018, o 17:09

Kto pisze takie brednie,byłam z koleżanką,oglądałam.Mieszkanie czyste, zadbane,ładnie urządzone.Teraz mieszka tam dwoje młodych ludzi.Myślę,że to jakaś konkurencja,wstyd jakich metod używają.
Na górę

Postautor: Daniel5 » 5 lut 2018, o 12:25

Obecnie wynajmuje to mieszkanie. Dlatego chciałbym odnieść się do w/w postów osób hejtujacych , które prawdopodobnie nigdy nie widziały tego mieszkania a piszą KŁAMSTWA. To forum ma na celu pomóc osobom znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie. A widzę, że co niektórzy dla ZABAWY piszą nieprawdziwe informacje. (Mam nadzieje, że administracja serwisu usunie te wpisy). Ja niedługo wyprowadzam się z tego mieszkania ponieważ zakupiłem swoje własne lokum. W związku z tym nie mam żadnego interesu aby komuś doradzać albo odradzać wynajem akurat tego mieszkania. Nikt mnie o to nie poprosił ani też nie zapłacił za to. Ale chce napisać prawdę. Mieszkanie jest zadbane i czyste, wszystkie sprzęty AGD działają, 4 miesiące temu zostało w całości odświeżone. Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta, dlatego też wszędzie jest blisko. Osobiście jestem bardzo zadowolony z wynajmu. Właściciele to naprawdę uczciwi ludzie, którzy nie chcą nikogo oszukać. Za wszystkie drobne remonty, które dokonałem w tym mieszkaniu zostały zwrócone mi pieniądze. I na prawdę mogę szczerze polecić to mieszkanie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany, zapraszam do osobistego obejrzenia mieszkania i ocenienia jak jest w rzeczywistości.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2018, o 14:06

Wynajmę mieszkanie w Lublinie dla osób uczących się lub pracujących. M-4, blisko centrum,Kalinowszczyzna. Cena do uzgodnienia. Informacja pod telefonem :84 6650570.
Na górę

Postautor: Aadam » 9 lut 2018, o 14:44

Mieszkanie w Tomaszowie na Lwowskiej wynajęte.
Na górę


Wróć do „Do wynajęcia: pokoje/mieszkania/domy/lokale użytkowe”