Dobry ortodenta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 lis 2008, o 10:52

Proszę o namiary.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2008, o 18:29

na pewno nie Pani K. Tej osoby trzeba się wystrzegać i to nie tylko jako ortodonty !!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 15:09

Gość pisze:na pewno nie Pani K. Tej osoby trzeba się wystrzegać i to nie tylko jako ortodonty !!!

ooooooo tak ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a inni?????????
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 21:39

myślę że możesz spokojnie iść do Pani Grabowskiej. spokojnie, mile i fachowo zrobi doradzi. nie daj boże załatwiać te sprawy u Pani K. - brak słów na te kobietę ;-((((
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2008, o 20:15

A gdzie przyjmuje pani Grabowska? Proszę o namiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a u pani K. byłam i był to KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Ewa445 » 5 lis 2008, o 20:18

Ja tez poproszę o namiry do Pani Grabowskiej!!! i gdzie przyjmuje?
Na górę

Postautor: Puma » 6 lis 2008, o 08:56

Osobiście jestem zadowolona z wyników leczenia jakie osiągnęłam u P. Grabowskiej. Przyjmuje w ośrodku zdrowia tel. (084) 664 46 13
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2008, o 10:45

Puma pisze:Osobiście jestem zadowolona z wyników leczenia jakie osiągnęłam u P. Grabowskiej. Przyjmuje w ośrodku zdrowia tel. (084) 664 46 13

Dziękuje za informacje:)))))) a orientuje się morze kosztuje aparat? i jak długo się czeka? i w jakich godzinach przyjmuje pani Grabowska prywatnie?
Na górę

Postautor: Puma » 6 lis 2008, o 17:20

poniedziałek 14-19
wtorek, czwartek 13-19
piątek 8-12

Koszt aparatu 1200zł a wymiana łuku 80zł. Wizyta co 6 tygodni ;-)
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2008, o 17:37

Gość pisze:A gdzie przyjmuje pani Grabowska? Proszę o namiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a u pani K. byłam i był to KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



a co Wy macie do Pani K????? Typowo nowobogacki "doktor" starej epoki ..... przyjąć, orżnąć, odp....lić robotę i jeszcze op...ć pacjenta, że był na tyle głupi że do niej przyszedł ;-PPPPP
Na górę

Postautor: rodzic » 11 lis 2008, o 04:31

Bardzo dobry ortodonta pani WILKOS z Zamoscia tel.84 638113 POLECAM
Na górę

Postautor: <szoł_mast_goł_on> » 27 lis 2008, o 11:22

Ja mam pewne traumatyczne przeżycie jeszcze z dzieciństwa w związku z Panią G.! Otóż, rzeczywiście miła itp. ale... Przed dobraniem aparatu ruchomego trzeba mi było zrobić porządek z zębami. Jedna z szóstek nie nadawała się już do uratowania, więc trzeba było ją usunąć. Jednak pani doktor nie zrobiła wcześniej zdjęcia, a jak się potem okazało, korzenie zębów nachodziły na siebie i usunęła mi też piątke!! Tyle, że ja o tym nic nie wiedziałam!!! Zorientowałam się w domu, że jakąś dużą dziurę mam po tym zębie. No a jak spojrzałąm do lusterka, wwszystko było jasne:( Także nie jest to miłe, jak się okazuje, że nie masz dwóch zębów zamiats jednego:/ Dziura zostaje na całe życie, chyba, że coś sobie wstawisz:/
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”