Dużo nowych twarzy :)

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: re: » 15 sie 2006, o 21:58

Anonymous pisze:Przepraszam bardzo, nigdy nie podkreslam jaki zawód wykonuję, zresztą to nie ma wiekszego znaczenia. Radzę na przyszłośc także czytac ze zrozumieniem to co się pisze w postach.
Zresztą zauważyłem, że co bym nie napisał zaraz jest to kontrowane w taki sposób, że wyskakujecie na mnie z pazurami. Taki obrót spraw tylko potwierdza fakt, że w niektórych sprawach mam rację i co niektóryum nadepnąłem na odcisk.


Widzę, że jesteś bardzo wrażliwy na swoim punkcie:) Trochę się nie zrozumieliśmy- nie chodziło mi o uprawianie prywaty, ale o dziennikarskie zacięcie i dążenie do ujawnienia prawdy. A co do emocji- wybacz, ale nie znam dziennikarza, który zajmuje się danym tematem "na zimno", bez emocji. Z tą stronniczością tez bywa różnie... Nie musisz mi tłumaczyć zasad etyki dziennikarskiej, gdyż nie są mi one obce.
Na górę

Postautor: CZARNY » 17 wrz 2006, o 13:21

Tomaszów jest jaki jest...czasem go lubię i podoba mi sie tu, czasem zaś na placz mnie SIE zbiera, tesh sie objezdzilem po swiecie to sie ma porownanie..., ale powiem, że wszędzie jest tak samo i to tylko od nas samych zalezy co tu sobie i z kim stworzymy i co dla siebie znajdziemy, co uzaleznione jest od naszych zainteresowań...Jest tu wiele wszystkiego wystarczy sie rozejrzec. Wielu jest takich co im tylko glupoty w glowie, a jak im sie znudzą nasze gęby i te nie najgorsze nasze puby to narzekaja ,ze przez nas musza wypierdalać, bo nie moga na nas patrzeć...Warto wyjechac, sprawdzić sie, poznac troche swiata, ludzi, ale tu bym chciał sie ustatkować ,bo tomaszów jest ladnym ,spokojnym miasteczkiem, ludzie tesh sa spoko... THX
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”