SLD

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Garfie » 23 mar 2007, o 16:02

dowody sie zawsze znajdą, jak nie teraz to podczas kandencji innego rzadu.

Zawsze tak jest. Zaczyna rzadzic prawic, to wyszukuje wszystko zle co moze byc na lewice, zaczyna lewica to wyszukuje brudy na prawice.

A PISu i reszty kliki nie lobię i lubić nie będę.
Na górę

Postautor: uff » 24 mar 2007, o 09:49

Garfie pisze:dowody sie zawsze znajdą, jak nie teraz to podczas kandencji innego rzadu.

Zawsze tak jest. Zaczyna rzadzic prawic, to wyszukuje wszystko zle co moze byc na lewice, zaczyna lewica to wyszukuje brudy na prawice.

A PISu i reszty kliki nie lobię i lubić nie będę.


No, no, coraz lepiej. Ty komunę to masz chyba wypisaną na gębie. Stare znane metody, wskażcie mi człowieka, a ja mu paragraf znajdę. Myślałem, że jesteś zwykłym kacykiem, a mi tu SB-cją pachnie. Tfu.
Na górę

Postautor: anonim » 24 mar 2007, o 11:41

to kto mi w końcu wyjaśni skąd SLD-owski kandydat skomuszałej niwy miał tak ogromną kasę
Na górę

Postautor: Garfie » 24 mar 2007, o 21:13

ani KCiem ani SBkiem, bo mi raczej w latach by nie pasowalo bym ktoryms z nich byl. Wiem tylko po zwyklej obserwacji, ze i nasza polska prawica i lewica jest praktycznie taka sama, obie chcą tylko sie dopchac do koryta i nachapać, obsadzić stanowiska swoimi ludzmi (PIS tez teraz to robi).

widze ze kazdego kto ma inne poglady niz wszechpanujący PIS, to się wyzywa od komuchów i towarzyszy partyjnych - zycze powodzenia w takich ocenach (kto nie jest z nami to jest ten zly do odstrzalu).
Na górę

Postautor: Rumok » 24 mar 2007, o 21:24

MYSLE ZE TERAZ JEST JEDNAK LEPIEJ
wyobraz sobie ze kiedys nic nie mogłes powiedziec na władzę :lol:
była "wszystkim" myslała za ciebie, dawała ci prace , mozliwosć oszczedzania na ksiazeczkach mieszkaniowych i samochodowych :roll:
mówiła co masz jeść i w jakich ilosciach....



nie to co teraz :wink:
Na górę

Postautor: uff » 24 mar 2007, o 21:37

Garfie, niestety nie masz racji, są w Polsce ludzie uczciwi i ideowi i są nimi ludzie z PIS, wystarczy im nie przeszkadzać, a sam się przekonasz.
Na górę

Postautor: SLDfanatyk » 24 mar 2007, o 21:42

PIS ??? A co to jest? Greenpeace to znam a PiS to wiem że jest to organizacja ludzi niepełnosprawnych umysłowo, należy im współczuć i zażarcie się za nich modlić. I niech Trybunał Konstytucyjny będzie nadal niezależny od kogokolwiek.

Pozdrawiam :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2007, o 21:47

SLDfanatyk pisze:PIS ??? A co to jest? Greenpeace to znam a PiS to wiem że jest to organizacja ludzi niepełnosprawnych umysłowo, należy im współczuć i zażarcie się za nich modlić. I niech Trybunał Konstytucyjny będzie nadal niezależny od kogokolwiek.

Pozdrawiam :)
masz gorączkę idz sie wyspać ,to ze Kwasniewski wraca to plotki .Juz po SLD 8)
ALE CO DO TRYBUNAŁU TO RACJA MA BYC NIEZALEZNY!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Ktoś » 24 mar 2007, o 21:49

anonim pisze:to kto mi w końcu wyjaśni skąd SLD-owski kandydat skomuszałej niwy miał tak ogromną kasę


Wiadomo ukradł, albo dostał od żydów, masonów lub cyklistów, a zapomniałem dodać może od komunistów.
Na górę

Postautor: gościu » 24 mar 2007, o 21:49

SLDfanatyk pisze:PIS ??? A co to jest? Greenpeace to znam a PiS to wiem że jest to organizacja ludzi niepełnosprawnych umysłowo, należy im współczuć i zażarcie się za nich modlić. I niech Trybunał Konstytucyjny będzie nadal niezależny od kogokolwiek.

Pozdrawiam :)

faktycznie jesteś fanatyk, żal mi ciebie, ale to można leczyć, masz jeszcze szansę :D
Na górę

Postautor: gościu » 24 mar 2007, o 21:56

Ktoś pisze:
anonim pisze:to kto mi w końcu wyjaśni skąd SLD-owski kandydat skomuszałej niwy miał tak ogromną kasę


Wiadomo ukradł, albo dostał od żydów, masonów lub cyklistów, a zapomniałem dodać może od komunistów.


wiesz, wbrew ironii twoich słów to może być prawda a zwłaszcza o tych żydach i komunistach :!: :!: :!:
Na górę

Postautor: SLDfanatyk » 24 mar 2007, o 21:57

Gościu jesteś wieśniakiem który niedługo będzie żył w Państwie rządzonym pzez SLD, prawdopodobnie w koalicji z PO :)


Pozdrawiam chorych buraczków, wieśniaczków z PiS :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2007, o 21:59

SLDfanatyk pisze:Gościu jesteś wieśniakiem który niedługo będzie żył w Państwie rządzonym pzez SLD, prawdopodobnie w koalicji z PO :)


Pozdrawiam chorych buraczków, wieśniaczków z PiS :)
JUZ NIE PIJ
Na górę

Postautor: Garfie » 25 mar 2007, o 00:23

o mojej racji czy nie racji przekonamy sie pewnie za czas jakis.
Jesli racji miec nie bede to sie do tego przynam.
Na górę

Postautor: aaaaaaaaaaaa » 25 mar 2007, o 08:53

Garfie pisze:o mojej racji czy nie racji przekonamy sie pewnie za czas jakis.
Jesli racji miec nie bede to sie do tego przynam.

a pokażmi takiego komucha co się przyznał, hahahahaha, jaja sobie koleś robisz :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”