O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: polegus » 15 kwie 2021, o 13:05

Trzeba zbadać czy w Lubyczy nie panuje epidemia kołowacizny. Wszystko wskazuje na to,że zapadł na nią często odwiedzający Lubyczę dr prawa P.B. Skutki tej choroby będą dotkliwe dla niektórych mieszkańców gminy.
Jak czytam takie teksty to trace apetyt na szamanko !!! To gorsze niż covid-19.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2021, o 18:49

Jak czytam takie teksty to trace apetyt na szamanko !!! To gorsze niż covid-19.
Jeszcze musimy dorzucić temat cerkwi na kniaziach i będą to główne tematy forum lubyckiego😄
Na górę

Postautor: felczer » 15 kwie 2021, o 19:34

Jeszcze musimy dorzucić temat cerkwi na kniaziach i będą to główne tematy forum lubyckiego😄
Jeszcze tylko to. a miejscowym świniom wyrosną rogi cętkowane do tyłu i góry wywijane !
Na górę

Postautor: Tgw » 16 kwie 2021, o 16:02

No a tak jak już się zaczął temat cerkwi i drug, no to droga do cerkwi i też do mieszkańców kniazi to jakaś porażka niektóre polne są w lepszym stanie.
Na górę

Postautor: belfer » 16 kwie 2021, o 17:01

No a tak jak już się zaczął temat cerkwi i drug, no to droga do cerkwi i też do mieszkańców kniazi to jakaś porażka niektóre polne są w lepszym stanie.
Pójdź dziecię , ja cię pisać uczyć każę !
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 17:33

No a tak jak już się zaczął temat cerkwi i drug, no to droga do cerkwi i też do mieszkańców kniazi to jakaś porażka niektóre polne są w lepszym stanie.
Przeprowadź się do Machnowa, tu wszystko na czas robione.
Na górę

Postautor: Machn765 » 16 kwie 2021, o 18:07

Jakiś nieudacznik nie lubi Machnowa. Przyjedź do nas pokażemy ci jak się pracuje. Jak się układa chodniki, robi ogrodzenie, maluje, sprząta, kosi trawę itd.
Na górę

Postautor: Gorot » 16 kwie 2021, o 22:58

Jakiś nieudacznik nie lubi Machnowa. Przyjedź do nas pokażemy ci jak się pracuje. Jak się układa chodniki, robi ogrodzenie, maluje, sprząta, kosi trawę itd.
Dokładnie zapraszamy, zawsze coś się znajdzie dla wszystkich ☺️
Na górę

Postautor: Gad » 17 kwie 2021, o 08:43

A dlaczego od razu nieudacznik? To co zrobiliście sami i za swoje to chwała Wam za to. Jednak gdy prosisz o coś to nie ma kasy Nie mówcie ze koszt materiałów leży w całości po Waszej stronie.
Na górę

Postautor: Anty2691 » 17 kwie 2021, o 09:38

Pójdź dziecię , ja cię pisać uczyć każę !
Belfer ma rację!!!!!!!!Tego pismaka w trybie administracyjnym posłać do pierwszego oddziału miejscowego powszechniaka!!!!!!!Mam nadzieję,że władze oświatowe pilnie przedsięwezmą decyzję w sprawie zwalczania analfabetyzmu w naszej społeczności.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 10:09

A dlaczego od razu nieudacznik? To co zrobiliście sami i za swoje to chwała Wam za to. Jednak gdy prosisz o coś to nie ma kasy Nie mówcie ze koszt materiałów leży w całości po Waszej stronie.
Poczekamy zobaczymy, w naszej gminie każda wioska i osada ma przestarzałe oświetlenie uliczne.
Zobaczymy jak pan burmistrz rozdzieli ten słynny milion premiera.
Może zrobimy zakłady zrobimy ile procent dotacji trafi na Machnow? Ja stawiam że spokojnie około 30-35%.😄
Na górę

Postautor: Anty2691 » 17 kwie 2021, o 11:22

Pójdź dziecię , ja cię pisać uczyć każę !
Dobry cytat bo piękny utwór.Nasza wielka Twórczyni w grobowcu się przewraca, patrząc z góry na naszych gminnych półanalfabetów jak i co oni tu wypisują!
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 12:17

Dobry cytat bo piękny utwór.Nasza wielka Twórczyni w grobowcu się przewraca, patrząc z góry na naszych gminnych półanalfabetów jak i co oni tu wypisują!
Jacy nauczyciele tacy uczniowie, Dziwisz się.
Jak chleb nie dobry to czyja wina?
Na górę

Postautor: belfer » 17 kwie 2021, o 15:40

Belfer ma rację!!!!!!!!Tego pismaka w trybie administracyjnym posłać do pierwszego oddziału miejscowego powszechniaka!!!!!!!Mam nadzieję,że władze oświatowe pilnie przedsięwezmą decyzję w sprawie zwalczania analfabetyzmu w naszej społeczności.
Kiedyś za starego wójta T.L. lansowano koncepcję parafialnej szkoły podstawowej dla nauczycieli, pracowników kuratorium, ale i aktualnemu ministrowi też przydałby się dokształt w tej szkole.
Na górę

Postautor: Anty2691 » 17 kwie 2021, o 17:31

Jakiś nieudacznik nie lubi Machnowa. Przyjedź do nas pokażemy ci jak się pracuje. Jak się układa chodniki, robi ogrodzenie, maluje, sprząta, kosi trawę itd.
Nie jestem z Machnowa.Potwierdzam tzw oddolną inicjatywę mieszkańców tej miejscowości.Tam gotowej ryby już przestali żądać typu ,,mi się należy''! Oni proszą o wędkę! Osobom z innych wiosek i osiedli tut.gminy, którzy jeszcze się nie przetransponowali do teraźniejszej rzeczywistości proponuję pojechać do Machnowa,podpatrzeć,porozmawiać i wziąć się do działania .Sz. Państwo! Nie ma na co czekać,okazywać zawiść,zazdrość tylko inicjatywa o d d o l n a!!!!!!!!!!!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”