www.platforma-tomaszow.pl

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Haker » 31 maja 2020, o 16:21

Tymczasem całą sprawę bardzo dobitnie skomentował Robert Smoktunowicz, były senator Platformy Obywatelskiej. „Platformo… Zakładałem cię, rejestrowałem i dwie kadencje reprezentowałem jako senator. Ale tej twojej wulgarnej Polski już nie chcę…” – napisał.

https://wmeritum.pl/byly-senator-po-rea ... kim/314402
Na górę

Postautor: Haker » 2 cze 2020, o 08:54

Konfederacja alarmuje w sprawie najnowszego pomysłu Prawa i Sprawiedliwości, który przedstawił wiceminister Artur Soboń. – To już jest socjalizm pełną gębą, krok po kroku wracamy do czasów komuny – czytamy.

– Jeszcze więcej upartyjniania wszystkiego i wszystkich. Jeszcze więcej państwa i jeszcze mniej wolnego rynku. Jeszcze więcej gospodarki centralnie sterowanej, jeszcze mniej wolności gospodarczej. Transformacja w PRL bis trwa w najlepsze – możemy przeczytać na profilu Konfederacji.

PiS chce utworzyć państwową sieć sklepów spożywczych. Miałaby być czymś na kształt PRL-owskiego Społem. – Już wkrótce może powstać ogólnopolska państwowa sieć sklepów spożywczych – zapowiada w rozmowie z money.pl wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń.

https://nczas.com/2020/06/02/kompletne- ... ow-komuny/
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2020, o 09:32

Kto zbiera w Tomaszowie podpisy na Rafała Trzaskowskiego ???
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2020, o 10:22

A czym jest Kaufland, Lidl, Tesco ? Bardzo dobrze że chcą zrobić sieć sklepów, takie coś wesprze Polski rynek lokalnych producentów i wyprze śmietnikowe artykuły co nie sprzedały się w krajach bogatych i trafiły do Polski!!! A platforma to ludzie, którzy zdradzili naród Polski.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 2 cze 2020, o 20:24

Kto zbiera w Tomaszowie podpisy na Rafała Trzaskowskiego ???
nikt. bo to przestepstwo
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2020, o 20:48

nikt. bo to przestepstwo
Tak się wyrażać o przyszłym Prezydencie.Dzwon jakich mało na tym świecie.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 2 cze 2020, o 23:33

Tak się wyrażać o przyszłym Prezydencie.Dzwon jakich mało na tym świecie.
Takiego dzwona jak ty od który widziałeś Sasina w Big Busie i Zelnika na latającym dywanie nikt nie przebije. Nawet wpisu nie zrozumiałeś. Zbieranie podpisów zanim ogłoszono termin wyborów jest przestępstwem.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 3 cze 2020, o 13:04

Problemem dla Andrzeja Duda pozostaje elektorat Krzysztofa Bosaka, który odepchnął Prawo i Sprawiedliwość od prawej ściany, pozbawiając partię Jarosława Kaczyńskiego monopolu na twardą prawicę. W sytuacji, kiedy o wyborze prezydenta decydować będzie 3-4 proc wyborców, to właśnie ci wyborcy stają się dla Andrzeja Dudy kluczowi. Ich pozyskanie nie będzie jednak takie proste, gdyż PiS zrobił wszystko, aby elektorat narodowo-wolnościowy, który reprezentuje Bosak, modelowo do siebie zrazić.

Nie wiem, co musiałby zrobić Andrzej Duda, aby udało mu się przechwycić chociaż połowę tego elektoratu. Nie wykluczam, że u niektórych liderów Konfederacji może pojawić się pokusa dogadania z PiS-em w drugiej turze, ale nie przekonuje mnie, by zachęcanie do poparcia „mniejszego zła” mogło mieć moc sprawczą. Liderzy PiS naprawdę ciężko zapracowali na to, by ze strony narodowo-wolnościowego elektoratu, zamiast wyciągniętej ręki, zobaczyć teraz gest Kozakiewicza.

http://www.mysl-polska.pl/2335
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2020, o 13:12

W takim bądź razie bosakowie jak nie na PIS niech głosują na Trzaskowskiego, albo na Biedronia.
Śmieszny artykuł. Niech klękają przed prezesem w końcu to on ich wyhodował i tak zagłosują na Dudę.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 4 cze 2020, o 08:09

Sam jesteś śmieszny. Bosakowie nie pójdą głosować jesli będzie do wyboru Duda albo Trzaskowski. To za trudne dla ciebie?
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2020, o 08:43

Trzaskowski już pokazał jakim jest zarządcą Warszawy, mierny działacz, organizator i gospodarz! Jego wygrana to oddanie Polski w Niemieckie łapy, tyle w temacie!
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2020, o 09:11

Sam jesteś śmieszny. Bosakowie nie pójdą głosować jesli będzie do wyboru Duda albo Trzaskowski. To za trudne dla ciebie?
Mają instynkt samozachowawczy i chyba im bliżej do prawicy niż lewicy. Zresztą przy PISie dostaną jakiś ochłop, a pies jak głodny to głodny.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2020, o 10:19

Nie pójdą.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 4 cze 2020, o 11:45

Nie ma sensu głosowac na POPIS
Na górę

Postautor: ignacy » 4 cze 2020, o 17:56

Trzaskowski już pokazał jakim jest zarządcą Warszawy, mierny działacz, organizator i gospodarz! Jego wygrana to oddanie Polski w Niemieckie łapy, tyle w temacie!
Z ciebie polityk jak z koziej d..y klarnet, co ty wiesz o Trzaskowskim ? Kim ty jesteś ? Zapewne miernotą pisowską , która każe ci robić to co im

na dany moment pasuje.Trzaskowski to polityk dużej klasy europejskiej a nie mamlas kaczorka.Mało niestety jest tej klasy polityków a brak ich

w pisie powoduje sraczkę w waszych szeregach.Nie odda POLSKI w obce ręce ale przy waszej polityce putin zaciera ręce.Oby nie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”