Droga Tomaszów-Bełżec-Jarosław

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 lut 2022, o 12:01

Chyba wszyscy,którzy jeżdżą trasą na Kraków widzą,że od granicy województwa za Bełżcem droga jest fatalna.Jest to dojazd do południowej autostrady Polski A4, która łączy naszą część lubelszczyzny z całą zachodnią Europą.Czyli ma znaczenie przeogromne.Może ktoś wie,czy nasz osiągający nieustanne sukcesy rząd pod przewodnią rolą partii PIS zamierza coś zrobić w tej kwestii.
Na górę

Postautor: DWgosc » 24 lut 2022, o 14:44

Cóż, obwodnica Cieszanowa, Oleszyc i Narola na pewno poprawiły komfort jazdy, ale to kropla w morzu potrzeb. Ta droga powinna mieć co najmniej status drogi krajowej...
Na górę

Postautor: S500 » 24 lut 2022, o 22:42

W każdym cywilizowanym kraju taka „droga” nie miała by możliwości być drogą dopuszczoną do ruchu. Zarządca drogi ze względów BEZPIECZEŃSTWA powinien ją zamknąć. No to pytanie :to którędy będziemy jeździć? Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź : między dziurami.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2022, o 13:35

W każdym cywilizowanym kraju taka „droga” nie miała by możliwości być drogą dopuszczoną do ruchu. Zarządca drogi ze względów BEZPIECZEŃSTWA powinien ją zamknąć. No to pytanie :to którędy będziemy jeździć? Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź : między dziurami.
Kochany, zarządca drogi jest mądrzejszy, nastawiał znaków ograniczenia prędkości do 40/godz i nie musi już nic więcej robić.
Na górę

Postautor: itd » 25 lut 2022, o 17:33

A u Ciebie wszystkie kostki po zimie są równe i po co czekasz na wiosnę lub lato. Remontuj już w błocie .
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2022, o 17:53

A u Ciebie wszystkie kostki po zimie są równe i po co czekasz na wiosnę lub lato. Remontuj już w błocie .
Tak, u mnie wszystkie kostki są w porządku i będą bo były prawidłowo położone, ale zawieszenie mojego samochodu będę musiał naprawiać na własny koszt po dwukrotnym przejeździe trasy do Jarosławia i nie widziałem tam żadnego błota tylko niezliczoną ilość dziur w drodze.
Na górę

Postautor: bosss » 25 lut 2022, o 20:52

Najbardziej mi żal moich 19 calowych felg, opon i zawiasu ale cóż Polska to dziki kraj jak powiedział klasyk.
Na górę

Postautor: Joachim » 6 mar 2022, o 17:39

Jedyna szansa w wyścigu pokoju,bo na trasie przejazdu są robione odcinki dróg.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”