Regeneracja Polerowanie Lamp Kloszy Reflektorów Samochodowych ŻÓŁTE ZMATOWIAŁE ITD...

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 20 kwie 2023, o 13:54

Konkurencja widzę nie śpi to było zadzwonić i złożyć reklamacje nigdy nikomu nie dogodzii zawsze się jakis znajdzie a u mnie w aucie zrobił fajna robotę nie to że kogoś bronie jak napisałem zawsze się jakis znajdzie gdzie nie dogodzi
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2023, o 22:53

https://www.olx.pl/d/oferta/regeneracja-polerowanie-lampkloszy-reflektorow-samochodowych-zolte-mat-CID619-IDI7y4Q.html
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2023, o 12:57

Aktualne jest to polerowanie lamp ?
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2023, o 22:18

Aktualne cały czas
Na górę

Postautor: olo » 7 maja 2023, o 13:00

a u mnie nie zrobił fajnej roboty :(
Kasa duża a reflektory przednie różnią się bardzo !
zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2023, o 13:18

a u mnie nie zrobił fajnej roboty :(
Kasa duża a reflektory przednie różnią się bardzo !
zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Uuuuu, konkurencja się podpina pod posty.🤣😂🤣
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2023, o 17:28

Hehe co niektórym to nie dogodzi nawet jak dobrze zrobione to i tak z zazdrości du... Obronią ,ja już dwa auta robiłem i zawsze byłem zadowolony a moja żona jak zobaczyła to niedowierzania że tak można zrobić fajnie ,a chciała już nowe lampy kupować ,więc nie ma co patrzeć na tych baranów ,zdecydowanie polecam na pewno jak będzie trzeba zrobić coś wypolerować nie tylko lampy ale lakier porysowany to się zgłoszę pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2023, o 18:45

Hehe co niektórym to nie dogodzi nawet jak dobrze zrobione to i tak z zazdrości du... Obronią ,ja już dwa auta robiłem i zawsze byłem zadowolony a moja żona jak zobaczyła to niedowierzania że tak można zrobić fajnie ,a chciała już nowe lampy kupować ,więc nie ma co patrzeć na tych baranów ,zdecydowanie polecam na pewno jak będzie trzeba zrobić coś wypolerować nie tylko lampy ale lakier porysowany to się zgłoszę pozdrawiam
Widać ze sam sobie reklamę robisz ...................
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2023, o 22:17

Pytanie mam golfa z 96 roku cabrio ostatni wypust golfa 3 i te lampy są takie nie zaciekawe marne jakieś blade nie wiem jak to określić i trzeba by było coś z tym zrobić , coś poradzi na to???? wydaje mi się że to plastik nie znam się na tym dlatego piszę.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2023, o 10:25

W golfie 3 są racze szklane klosze, mozesz mieć wypłowiałe odbłyśniki. Regeneruje to człowiek w Polsce, wpisz w google Hubert Cugier.
Robiłem z 10 lat temu w starym aucie, do dziś jak nowe
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2023, o 14:28

Już zrobil mi ten pan okazało się że to jakieś zamienniki ktoś włożył i były średniej jakości i plastik się zaczął utleniać pod wpływem słońca i żółte się porobiły ale wypolerować ten pan zabezpieczył i fajnie wyglądają przejrzystość i w nocy lepiej świeca
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2023, o 09:44

Czy to ogłoszenie jest nadal aktualne bo mam dwie lampy z opla Merivy do roboty ?
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2023, o 11:13

Witam tak ogłoszenie aktualne nawet nie zauważyłem że skończyło mi się na olx , w razie mój numer to 727 305 306
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2023, o 17:25

Link do ogłoszenia

https://www.olx.pl/d/oferta/regeneracja-polerowanie-lampkloszy-reflektorow-samochodowych-zolte-mat-CID619-IDI7y4Q.html
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2023, o 13:45

Widzę że dużo osób tu piszę na forum to i ja się podepne z zapytaniem nie wiem czy dobrze robię pisząc tutaj czy zamiast zadzwonić ,ale pytanie mam bo mam w BMW E46 lampy żółte coś pod białe przód oraz z tyłu na klapie też się porobiły matowe blade zamiast czerwone i coś podziała na to ? Z przodu to już na przeglądzie gościu mi uwagę zwrócił
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”