szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 23 maja 2010, o 00:41

aha i cena 3000 to normalna cena w tych czasach. takie zespoły jak np quantes czy fał ee gje a es pe el czy power play Ci z tego nie zejda bo to sie standard staje oraz i tak bedą mieli grania i tak
Na górę

Postautor: Do Moderatorów » 23 maja 2010, o 12:48

Witam!
Zwracam się do Szanownych Moderatorów.
Znalazłem na necie taką oto stronkę z innej części Polski:
http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7493
Może udałoby się zrobić w takim samym stylu spis naszych kapel skoro ludzie ciągle szukają zespołu na wesele a nie wiedzą co gdzie i jak...
Zestaw naszych "formacji muzycznych" w jednym miejscu ułatwiłby poszukiwania.
Popieracie Ludziska moje zdanie??????
Na górę

Postautor: wues » 23 maja 2010, o 20:39

Do Moderatorów pisze:Witam!
Zwracam się do Szanownych Moderatorów.
Znalazłem na necie taką oto stronkę z innej części Polski:
http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7493
Może udałoby się zrobić w takim samym stylu spis naszych kapel skoro ludzie ciągle szukają zespołu na wesele a nie wiedzą co gdzie i jak...
Zestaw naszych "formacji muzycznych" w jednym miejscu ułatwiłby poszukiwania.
Popieracie Ludziska moje zdanie??????



Pytanie tylko kto miałby to zrobić i za ile. Ponadto to chyba zespołom powinno zależeć na reklamie, a jak widać realia są nieco inne. Każdy z zespołów ma swoją strone internetową i mają gdzieś inne formy reklamy. Potem na takim forum, ktoś zespołu szuka i pisze posta. Często posty te są prowokacją, a pisane są przez członków zespołu.

Co do forum - ok. Ale nikt niczego w dzisiejszych czasach za darmola nie zrobi. Jakby się wszystkie zespoły skrzyknęły, dały jakąś składkę (przykładowo w poznaniu jest to 1 tys. zł od podmiotu zainteresowanego wspólną reklamą) to i może strona by powstała.
Na górę

Postautor: wielbiciel » 24 maja 2010, o 15:20

Jak nazywa się zespół ktory w sobote grał na weselu w Zaciszu??? dwóch panów pamiętam z Zespołu Krater, i wtedy byli do niczego . ale teraz w tym składzie grają znakomicie, ta blondyna która z nimi śpiewa ma nieziemski wokal, byłem na tylu weselach ale takiego wokalu jeszcze nie słyszałem. ! Grają zarąbiste kawałki dla starszych jak i dla młodzieży. Jak oni nazywają sie???
Na górę

Postautor: Zacisze » 24 maja 2010, o 15:40

Jednym z zespołów był Akord, a na drugim weselu niestety nie wiem.
Na górę

Postautor: wielbiciel » 24 maja 2010, o 15:50

To nie Akord oni mają czarną dziewczynę , w drugim budynku grała inna kapela, powaliła nas na kolana , jak oni nazywają sie , mówili mi ale byłem tak nawalony że nie pamiętam!
Na górę

Postautor: Zacisze » 24 maja 2010, o 17:01

w obu zespołach wokalistki były blondynkami:) Niestety nie pomogę w identyfikacji
Na górę

Postautor: YYY » 25 maja 2010, o 17:52

TEN DRUGI ZESPÓŁ TO PROSPEKT.
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2010, o 11:30

Bylem na imprezie z tym zespołem,wokalistka śpiewa nawet średnio ale cały zespół jest do d..y,nie dorównają wyzej wymienionym zespołom
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2010, o 14:39

ta kapela dopiero zaczyna a nad repertuarem trzeba jeszcze popracować , tym bardziej, że nie nastawiają sie na graniu po zabawach - tylko weselka itp imprezy.
Na górę

Postautor: impra » 27 maja 2010, o 06:08

Gość pisze:Bylem na imprezie z tym zespołem,wokalistka śpiewa nawet średnio ale cały zespół jest do d..y,nie dorównają wyzej wymienionym zespołom



A gdzie była ta impreza może byliśmy na tej samej???
Na górę

Postautor: poszukiwacz » 27 maja 2010, o 08:53

Czy ktoś zna zespół który gra i śpiewa na żywo? poproszę o jakiś kontakt telefoniczny
Na górę

Postautor: poszukiwacz » 27 maja 2010, o 08:58

i ważne żeby mieli wszystkie instrumenty...
Na górę

Postautor: lkhgjhvkjhbv » 28 maja 2010, o 10:50

poszukiwacz pisze:Czy ktoś zna zespół który gra i śpiewa na żywo? poproszę o jakiś kontakt telefoniczny


http://www.bharp.pl/route66-stara/
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2010, o 11:13

znam taki zespół ale nie wiem czy Cię na nich stać za dwa dni biorą 6 tyś. Kapela nazywa się BACIARY, google i znajdziesz numer
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”